prej 2006

Rrotull

Banago është akronim i Baki Namik Goxhaj, si Migjeni domethënë.

Banago e nisi këtë blog nga viti 2005, nuk e mban mënd fisk. U mor me të për shumë kohë dhe i dha shumë orë nga jeta e tij. Pastaj blogu theu këmbën dhe u prish për pak kohë, por e mori veten prapë.

Banago e ka kryer shkollën e mesme në Pedagogjiken e Gjirokastrës “Pandeli Sotir” dhe të lartën në Vlorë për Gjuhë Angleze. E ka mbaruar atë më 2007-ën. I pëlqen të bredhë nëpër internet, të lexojë, të shkruaj, të programojë.

Ka një problem aktual, bën shumë (ca d.m.th.) gabime drejtshkrimore edhe pse është njohës i mirë i shqipes; beson se vuan nga disleksia.

10 Comments

 1. Oooo Banago, mire se u ktheve….

 2. admin

  Mirë se të gjej mik! Mirë se erdhe!

 3. bobi

  ku ke qene o figure ne space

 4. Jo mor tirm, ketej rrotull kam qene. Ashtu kam pasur ca pune 😉 Te fala andej!

 5. Di të që, për dy gërma do isha ti ose ti do ishe unë?! 🙂

 6. Po po, e drejte! 🙂

 7. Driti

  Banago Welcome! I wish you further sucessess, I heard the god news for you. I am proud of you both. God bless you Regards me

 8. Thanks body! God bless you too and good luck in the exams!

 9. Welcome back to the blogosphere! Check out my brand new English blog if you’ve got time… 🙂

 10. Good job Admirim! We will go on with the project a little bit later. Thanks for your patience!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén